NASZA KADRA

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszych instruktorach.

Katarzyna Zwolińska-Mirek

Mgr Fizjoterapii
Dr Nauk o Kulturze Fizycznej

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W Fit-Kid zajmuje się rehabilitacją ortopedyczną osób w stanach ostrych i przewlekłych, a także rehabilitacją korekcyjną i ogólnorozwojową dzieci i młodzieży, przeprowadza diagnozy wad postaw ciała . Posiada liczne kursy i szkolenia: moduł A, B, C – kursu „Mechaniczne Diagnozowanie i Terapia Zespołów Bólowych Kręgosłupa metodą McKenzie”,  moduł I, II, III, IV, V,VI kursu „Medycyna Ortopedyczna wg J. Cyriaxa”,
moduł I, II, III kursu „Fizjoterapia w Urazach Sportowych”,  szkolenie zawodowe PNF – podstawowy, szkolenie zawodowe „Funkcjonalna fizjoterapia chorych  z niedowładem połowiczym”,  kurs Kinesiologytaping,  instruktor Odnowy Biologicznej,  kurs doskonaląco-szkoleniowy „Nowoczesne tendencje w terapii  fizykalnej i ich rola we współczesnej medycynie”,
„Terapia energotonowa, elektroterapia”, kurs doskonaląco-szkoleniowy „Krioterapia w medycynie, fizjoterapii i odnowie biologicznej”,
kurs doskonaląco-szkoleniowy „Analiza chodu i jej  wykorzystanie w praktyce fizjoterapeutycznej” warsztaty szkoleniowe „Pilates na piłkach”, liczne konferencje naukowo-szkoleniowe.  Rehabilitacja z Kasią to czysta przyjemność,  celem jest uwolnienie pacjentów od bólu, skuteczne eliminowanie przyczyny i objawów dolegliwości, oraz przywrócenie utraconej sprawności poprzez specjalistyczną terapię, edukację i działania profilaktyczne.

Łukasz Nosal

Magister Wychowania Fizycznego.
Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Nowosądecki Instytut Kultury Fizycznej ukończonył ze specjalizacją Gimnastyka Korekcyjna z Odnową biologiczną. Posiada liczne kursy Instruktorskie, Instruktor Gimnastyki Korekcyjnej, Gimnastyki Sportowej, Instruktor Piłki Nożnej, Trener Personalny, doradca dietetyczny. Ukończył podyplomowe studia z zarządzania i organizacji, kwalifikowany ratownik WOPR z ukończonym kursem kwalifikowanej pierwszej pomocy.
Sport i kształtowanie ludzkiego ciała to jego pasja, dlatego każda forma pracy z drugim człowiekiem a w szczególności dziećmi, która w przyszłości prowadzi do zmian jego wyglądu, samopoczucia i osobowości to dla niego kolejny sukces i motywacja do dalszej pracy.

Agnieszka Nosal

Magister Wychowania Fizycznego.
Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Nowosądecki Instytut Kultury Fizycznej ukończyła ze specjalizacją Gimnastyka Korekcyjna z Odnową biologiczną. Posiada liczne kursy Instruktorskie, Instruktor Gimnastyki Korekcyjnej, Instruktor pływania, Instruktor Gimnastyki Sportowej, Trener Personalny, doradca dietetyczny.  Uwielbia pracę z ludźmi, co widać na zajęciach, gdzie zaraża wszystkich swoją energią i pasją. Znakomita instruktorka, stworzona do pracy z dziećmi, która w pełni oddana jest swojej pasji jaką jest aktywność fizyczna.

Edyta Długosz

Magister Fizjoterapii.
Absolwentka Podhalańskiej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Posiada kurs masażu gorącymi kamieniami oraz Thera Band Academy, równowaga mięśniowa, stabilizacja kręgosłupa i poszczególnych stawów. Największą radość sprawiają Edycie zadowoleni z zajęć i efektów klientki i klienci. Podstawą zajęć jest dobra zabawa, prawidłowa technika ćwiczeń, a przede wszystkim miła atmosfera i uśmiech!

Edyta Warzecha

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi.
Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Ukończyła studia o kierunku Choreografia i technika tańca. Instruktorka i uczestniczka wielu kursów: Official Zumba , Zumba and Kids, Kids Junior Instructor, Les Mills Body Balance Instructor Certificate, Les Mills Sh’bam, Open MInd Stretching, Inka Szymanski Fitness Choreography, Legitymacja Cuban Salsa Fit. Od najmłodszych lat uczestniczyła w zespole baletowym „Adagio”, gdzie brała udział w licznych wystąpieniach i konkursach. Do chwili obecnej spełnia się jako tancerka, instruktor i choreograf. Ogromne zaangażowanie na zajęciach sprawia że efekty małych baletnic są niezaprzeczalne. Zawsze uśmiechnięta pełna, energii którą później pożytkuje na zajęciach salsy. Taniec to jednym słowem jej całe życie!

Katarzyna Gagatek

Aktualnie Studentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu na kierunku Fizjoterapia.
Jej pasją jest taniec nowoczesny, który trenuje od 9 lat. Brała udział w wielu turniejach w całej Polsce, a największe osiągnięcie to 1 miejsce na turnieju mini formacji o puchar Polski. Na zajęciach Kasi nie ma nudy, zawsze pozytywnie nastawiona do życia uczy małych klientów tańca tak aby zaszczepiać w nich miłość do aktywności fizycznej.

Monika Niemiec

Magister pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej.
Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego, od kilku lat nauczycielka w przedszkolu „Tęcza” w Łososinie Dolnej, wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Posiada wiele kursów doskonalących z zakresu: tańca, zabaw muzyczno - ruchowych, animacji dla dzieci, Pasjonuje się sportem, muzyką i tańcem. Po zajęciach z Moniką uśmiechy dzieci nie schodzą im z buzi 🙂

Fit-Kid zaprasza!

Napisz do nas lub zadzwoń, kliknij po więcej informacji